"To przez niego". Reprezentant Norwegii wprost o Haalandzie

"To przez niego". Reprezentant Norwegii wprost o Haalandzie
IMAGO / pressfocus
Reprezentant Norwegii wypowiedział się o swojej kadrze. Nie zabrakło zdania nt. Erlinga Haalanda.
W ostatniej kolejce zmagań grupowych reprezentacja Francji pokonała Norwegię. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
Stale Solbakken wystawił na minione spotkanie rezerwową jedenastkę. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedzieli m.in. Martin Odegaard czy Erling Haaland.
Selekcjoner Norwegów zrezygnował z podstawowych zawodników, ponieważ chciał dać im odpocząć przed fazą eliminacyjną. Od pierwszych minut miał okazję zagrać np. Jorge Strand Larsen.
Po ostatnim gwizdku napastnik Crystal Palace udzielił wywiadu dla SportyTV. W trakcie rozmowy wychwalał obecną generację Norwegów, wspominając o wymienionym wcześniej Haalandzie.
- To pokolenie Norwegii? Jest niewiarygodne. Rywalizacja o miejsce w składzie jest nieprawdopodobna. Oczywiście, mamy głównego bohatera [Haalanda - przyp. red.], przez którego siedzę na ławce - powiedział Strand Larsen.

Dyskusja

Przeczytaj również