Jeszcze jeden topowy transfer Manchesteru City? Ależ to byłby traf

Jeszcze jeden topowy transfer Manchesteru City? Ależ to byłby traf
Cal Sport Media / pressfocus
18-letni pomocnik Lille i reprezentacji Maroka, Ayoub Bouaddi, jest rozchwytywany przez topowe europejskie kluby podczas tegorocznych mistrzostw świata. Wiadomo, która drużyna ma największe szanse na jego pozyskanie.
Mnóstwo kibiców piłki nożnej usłyszało o Ayoubie Bouaddim dopiero w trakcie mundialu. 18-latek wyszedł w pierwszym składzie na mecz Maroka z Brazylią i rozegrał kapitalne zawody, będąc jedną z najprzyjemniejszych do oglądania postaci na boisku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz nastoletnią gwiazdę Lille bacznie obserwują europejscy giganci. Najwięcej w ostatnim czasie mówiło się o Realu Madryt, który zdaniem AS miał wysłać swoich przedstawicieli na mecz Szkocja - Maroko do Bostonu.
Dziś wygląda z kolei na to, że sytuacja lekko się zmieniła. Szczegóły ujawnił dziennikarz ESPN, Javier "Rodra" Rodriguez Pascual. Zdaniem Hiszpana w wyścigu o pozyskanie Bouaddiego na prowadzenie wysunął się Manchester City.
"Obywatele" mają skupić się na transferze Marokańczyka zaraz po dopięciu ostatnich detali ws. pozyskania Elliota Andersona z Nottingham Forest.
Istotna miałaby być tu też przyszłość Rodriego, którego kontrakt wygasa za rok. Jak na ten moment nie poznaliśmy jednak większej ilości szczegółów.
Bouaddi wróci do akcji na MŚ 30 czerwca. To właśnie wtedy, o godzinie 3:00 w nocy czasu polskiego, jego Maroko zagra z Holandią o awans do 1/8 finału.

Dyskusja

Przeczytaj również