Tomaszewski nie chce w kadrze na EURO dwóch piłkarzy. Podał nazwiska

Tomaszewski nie chce w kadrze na EURO dwóch piłkarzy. Podał nazwiska
screen
Jan Tomaszewski ocenił powołania do szerokiej kadry na EURO 2024. Nie podobają mu się dwaj piłkarze z listy ogłoszonej przez Michała Probierza.
Wciąż nie znamy ostatecznego składu reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy. Probierz na razie powołał 28 zawodników. Dwóch będzie musiał skreślić.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tomaszewski ma jasny pogląd na to, kto powinien być odstawiony od drużyny. Jego zdaniem Probierz powinien zrezygnować z zawodników z Ekstraklasy.
- Ja się nie zgadzam z dwoma nazwiskami, jeśli chodzi o zawodników z polskich klubów. Chodzi mi o Bartosza Salamona. Chyba, że jest to nagroda za to, że Lech zagrał kompromitująco słabo w naszych mistrzostwach i on kierując defensywą sprawiał, że Lech przegrywał mecze - stwierdził Tomaszewski na kanale Super Expressu.
- Będą grali Dawidowicz, Bednarek, Kiwior. I teraz jest kilku zawodników rezerwowych na przypadek, gdyby odpukać, któryś złapał kontuzję. Są Bereszyński, Bochniewicz i Walukiewicz. Ja sobie nie wyobrażam, żeby pierwszym do zmiany był Salamon! - dodał były bramkarz.
Tomaszewskiemu nie podoba się też powołanie dla Tarasa Romanczuka. Jego zdaniem kapitan Jagiellonii nie nadaje się do kadry.
- On gra po to, żeby z tyłu było na zero. I do czego doprowadził? Jagiellonia ma najwięcej bramek strzelonych, za co odpowiada Marczuk, i najwięcej straconych, za co odpowiada także Romanczuk - podsumował Tomaszewski.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski29 May · 22:42
Źródło: sport.se.pl

Przeczytaj również