Towarzysko: 4 gole i remis Gruzji z Białorusią, gol piłkarza Pogoni Szczecin

esfera/Shutterstock
Reprezentacja Gruzji zremisowała z Białorusią 2:2 (1:1) w meczu towarzyskim rozegranym na Ramaz Shengelias Sakhelobis Stadioni w Kutaisi.
Pierwszego gola dla gospodarzy spotkania strzelił Iralki Sikharulidze w 35. minucie. Drugie trafienie na rzecz drużyny Gruzji dołożył zawodnik Pogoni Szczecin, Lasza Dwali w 50. minucie.
Bramki dla Białorusi zdobywali natomiast Igor Stasevich w 24. oraz Pavel Nekhajchik w 66. minucie.
Poza Dwalim, w tym meczu wystąpiło jeszcze dwóch zawodników z LOTTO Ekstraklasy. W 62. minucie na boisku pojawił się Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), który zastąpił Dżabę Kankawę, a w 88. minucie na placu gry zameldował się Nika Kaczarawa (Korona Kielce), zmieniając Waleriana Gwilię.