Trener City naciska na transfer. Ligowy rywal żąda 80 mln euro

Trener City naciska na transfer. Ligowy rywal żąda 80 mln euro
IMAGO / pressfocus
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?
Dodaj do źródeł
Dodaj do źródeł Google
Manchester City planuje wzmocnić linię ataku. Według doniesień Enzo Maresca naciska na transfer zawodnika, z którym miał okazję współpracować w Chelsea.
Na Etihad rozpoczyna się nowa era. Po zakończeniu poprzedniego sezonu Pep Guardiola odszedł z klubu, w którym spędził dekadę, wygrywając 20 trofeów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Następcą Katalończyka został Enzo Maresca. W przeszłości był on asystentem Guardioli, poprzednio pracował zaś w Chelsea, którą poprowadził do triumfów w Lidze Konferencji i Klubowych Mistrzostwach Świata.
Portal CaughtOffside poinformował, że Maresca chciałby znów współpracować z Pedro Neto. Chelsea ma być otwarta na sprzedaż 26-latka, ale oczekuje w zamian aż 80 mln euro.
Latem 2024 roku Chelsea pozyskała Neto z Wolverhampton, płacąc 60 mln euro. Portugalczyk w barwach "The Blues" rozegrał 103 mecze, notując 19 bramek i 19 asyst.
"The Citizens" rozpoczną sezon 16 sierpnia. Wtedy zagrają z Arsenalem w meczu o Tarczę Wspólnoty.
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?
Dodaj do źródeł
Dodaj do źródeł Google
Mateusz - Jankowski
Mateusz JankowskiDzisiaj · 17:28
Źródło: CaughtOffside

Dyskusja

Przeczytaj również