Trener Górnika Łęczna: Nie da się wygrać, to się remisuje

Trener Górnika Łęczna: Nie da się wygrać, to się remisuje
asinfo
Górnik Łęczna wywiózł punkt ze stadionu Zagłębia Lubin. Szkoleniowiec gości, Andrzej Rybarski stwierdził, że to zadowalający rezultat dla jego zespołu.


- Nie da się wygrać, to się remisuje. Wywozimy z bardzo trudnego punkt. Jestem zadowolony, z wyniku, ale nie jestem zadowolony z gry - powiedział Rybarski cytowany przez oficjalną stronę Zagłębia Lubin.


- Mamy dużo do poprawy fizycznie, taktycznie i mentalnie. Są pozytyw w naszej grze, ale najjaśniejszym punktem naszej drużyny był Sergiusz Prusak pomógł nam bardzo i  jego można by było wyróżnić po tym spotkaniu - ocenił trener Górnika Łęczna.

Dyskusja

Przeczytaj również