Trener Peszko na fali. Wysokie zwycięstwo Wieczystej Kraków

Krzysztof Porebski / pressfocus
Wieczysta Kraków umacnia się na czele swojej grupy III ligi. Drużyna prowadzona przez Sławomira Peszkę ograła Garbarnię 4:0.
Wieczysta ma olbrzymie aspiracje. Zimą do drużyny dołączyli Konrad Kasolik, Tomasz Swędrowski i Michał Trąbka, którzy jeszcze jesienią grali w Ekstraklasie. Oprócz nich w spotkaniu z Garbarnią wystąpili Michał Pazdan, Jacek Góralski czy Rafał Pietrzak.
Michał Pazdan
Krzysztof Porębski / Press Focus
Faworyt czekał na gole do drugiej połowy. W 54. minucie do siatki trafił Manuel Torres. Po chwili prowadzenie Wieczystej podwyższył Michał Fidziukiewicz.
Gospodarze ustalili wynik w końcówce spotkania. W 82. minucie gola zdobył Dawid Kiedrowicz, a w 88. minucie strzelanie zakończył Christoph Knasmullner.
Wieczysta prowadzi w tabeli grupy czwartej III ligi. Nad drugą Avią Świdnik ma sześć punktów przewagi.
Wieczysta - Garbarnia 4:0

(Torres 54, Fidziukiewicz 56, Kiedrowicz 82, Knasmullner 88)
Marcin Karbowski09 Mar · 18:57