Trener z La Liga chce Ter Stegena. Przyznał to wprost

Trener z La Liga chce Ter Stegena. Przyznał to wprost
IMAGO / PressFocus
Marc-Andre ter Stegen może tej zimy zmienić otoczenie. Trener Girony, Michel, przyznał wprost, że chciałby mieć Niemca w swoim zespole.
Doświadczony golkiper latem stracił miano numeru jeden w bramce "Blaugrany". Barcelona postawiła na Joana Garcię, którego kupiono z Espanyolu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Hansi Flick nie pozostawił żadnych wątpliwości, że to właśnie Hiszpan jest podstawowym bramkarzem "Barcy". Ter Stegen walczy z Wojciechem Szczęsnym o miano numeru dwa.
I choć według hiszpańskich mediów zaczął wygrywać tę rywalizację, to wciąż nie jest wykluczone, że odejdzie z klubu. Największe zainteresowanie wyraża Girona.
O Ter Stegena został zapytany szkoleniowiec tej drużyny, Michel. Treener wypowiadał się o niemieckim bramkarzu w samych superlatywach.
- Chciałbym mieć Ter Stegena u nas! To topowy bramkarz. Każdy klub chciałby mieć Marca w swoim zespole - zadeklarował Michel w rozmowie z Gerardem Romero.
Niemiecki golkiper w tym sezonie rozegrał tylko jeden mecz w Pucharze Króla. Według hiszpańskich mediów doświadczony bramkarz liczy na występ w styczniowym Superpucharze Hiszpanii.
Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 07:16
Źródło: Gerard Romero

Przeczytaj również