Triumfator Pucharu Króla zaszalał. Tak zachował się na ulicach miasta [WIDEO]

Twitter Screen
Athletic Bilbao triumfował w Pucharze Króla. Piłkarz wspomnianej drużyny, Iker Muniain, wyszedł do kibiców i świętował z nimi zwycięstwo.
W sobotę Athletic Bilbao zmierzył się z Mallorcą w finale Pucharu Króla. Regulaminowy czas gry zakończył się rezultatem remisowym 1:1.
Konieczna była dogrywka, w jej trakcie również nie wyłoniono zwycięzcy. Ostatecznie doszło do konkursu rzutów karnych, w którym triumfowała drużyna z Kraju Basków.
W kadrze wygranego zespołu znalazł się Iker Muniain. Hiszpan pojawił się na boisku w pierwszej minucie dogrywki i pod koniec rywalizacji wykorzystał swoją jedenastkę.
Niedawno media społecznościowe obiegło nagranie z udziałem wspomnianego zawodnika. Na udostępnionym filmie piłkarz świętował triumf w Pucharze Króla.
Muniain przebywał na ulicach Bilbao z liczną grupą kibiców. Jeden z sympatyków podniósł piłkarza Athletiku i nosił go na plecach.
Hiszpan ściągnął koszulkę i miał w dłoni mikrofon. 31-latek wspólnie z fanami śpiewał klubowe przyśpiewki.
Muniain jest wychowankiem Athletiku. W aktualnym sezonie wystąpił w 21 spotkaniach, w których zdobył dwie bramki. Obecnie pełni rolę zmiennika.
Filip Węglicki10 Apr · 16:28
Źródło: Twitter