Trzech piłkarzy może odejść z Chelsea. Lokalny rywal "The Blues" chce wykorzystać sytuację

Trzech piłkarzy może odejść z Chelsea. Lokalny rywal "The Blues" chce wykorzystać sytuację
Li Ying / PressFocus
Londyńska Chelsea wkrótce może przejść kolejne zmiany. O potencjalnym odejściu trzech zawodników "The Blues" informuje David Ornstein, dziennikarz The Athletic.
W ostatnich dwóch latach londyńczycy wydali ogromne pieniądze na rynku transferowym i kilkukrotnie zmieniali trenerów. Nie przyniosło to jednak oczekiwanego rezultatu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zespół Mauricio Pochettino wciąż traci sporo punktów do ligowej czołówki. Wkrótce drużynę może opuścić na dodatek trzech zawodników.
Pierwszym z nich jest Conor Gallagher, którego kontrakt wygasa już w czerwcu przyszłego roku. Choć obecny trener "The Blues" chętnie stawia na piłkarza, to uzgodnienie nowej umowy wydaje się mało prawdopodobne.
Conor Gallagher
Gaspafotos / MB Media / PressFocus
Z tego względu Chelsea jest skłonna sprzedać 23-latka. Może to nastąpić latem, ale jest szansa na transakcję jeszcze w obecnym okienku transferowym. Piłkarza chętnie widziałby u siebie między innymi Tottenham.
Na wylocie z klubu są także Armando Broja oraz Trevoh Chalobah. Chelsea chciałby sprzedać tę dwójkę definitywnie lub wypożyczyć do końca sezonu z późniejszym obowiązkiem wykupu.
Reprezentant Albanii znajduje się w kręgu zainteresowań Wolverhampton oraz Fulham. Według Davida Ornsteina z The Athletic jego transfer wcale nie jest jeszcze jednak przesądzony.
Armando Broja
Darren Woolley/Pressfocus

Przeczytaj również