Trzech piłkarzy odchodzi ze Śląska Wrocław

Trzech piłkarzy odchodzi ze Śląska Wrocław
Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Śląsk Wrocław nie przedłuży kontraktów z Mariuszem Pawełkiem, Peterem Grajciarem oraz Ostoją Stjepanoviciem.
















Dyskusja

Przeczytaj również