Trzecie zwycięstwo Caen w sezonie

Fantafluflu, wikipedia
SM Caen pokonało przed własną publicznością Toulouse FC 2:1 (1:1) we wtorkowym meczu 17. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie w 18. minucie spotkania. Wówczas Saif-Eddine Khaoui otrzymał podanie od Enzo Crivellia i skutecznie strzelił w prawy dolny róg bramki.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania w 44. minucie. Sędzia podyktował rzut karny dla SM Caen, a jedenastkę na gola pewnym uderzeniem zamienił Max Gradel.
Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się remisem, bramkę na wagę zwycięstwa podopiecznych Fabiena Mercadala w dziewiątej minucie doliczonego czasu gry zdobył Faycal Fajr, który pokonał Baptiste Reyneta z rzutu karnego.
Zespół z Normandii wygrał dopiero trzeci mecz w tym sezonie, ma na koncie 17 punktów i plasuje się na 16. pozycji.
Drużyna wywodząca się z Oksytanii zanotowała siódmą porażkę, uzbierała dotąd 18 "oczek", co daje jej aktualnie 15. lokatę.
Kamil Kaczmarek18 Dec 2018 · 21:42