Trzy czerwone kartki w meczu Serie A. Torino zremisowało z Cagliari

Granata94, wikicommons
Torino FC zremisował u siebie z Cagliari Calcio 1:1 w pierwszym niedzielnym meczu 32. kolejki włoskiej Serie A. Obie drużyny skończyły spotkanie w osłabieniu, a sędzia pokazał aż trzy czerwone kartki.
Kibice na bramki musieli poczekać do drugiej połowy. W 52. minucie gola dla gospodarzy strzelił Simone Zaza. Napastnik nie mógł być jednak zadowolony ze swojego występu, bowiem na nieco ponad kwadrans przed końcem otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę.
Kilka chwil później do remisu doprowadził Leonardo Pavoletti. Przyjezdni również musieli w ostatnich minutach grać w osłabieniu. Z boiska został usunięty Luca Pellegrini. W doliczonym czasie "czerwień" zobaczył także w ekipie z Sardynii Nicolo Barella.
Podopieczni Waltera Mazzarriego mają na swoim koncie 50 punktów i zajmują siódme miejsce w tabeli. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Genoa CFC. Natomiast zespół prowadzony przez Rolando Marana zgromadził 37 "oczek" i plasuje się na 11 pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Frosinone Calcio.
Kamil Kaczmarek14 Apr 2019 · 14:45