Trzy rzuty karne, cztery gole i czerwona kartka. Ogromne emocje na zapleczu Ekstraklasy

Logo 1 liga
Trzy rzuty karne, cztery gole i czerwoną kartkę zobaczyli kibice w pierwszym sobotnim meczu 17. kolejki Fortuna 1. Ligi. Stomil Olsztyn przegrał u siebie Wartą Poznań 1:3.
W 58. minucie na prowadzenie wyszli goście. Rzut karny na bramkę zamienił Mateusz Kupczak. Szybko do remisu doprowadził Szymon Sobczak. W 79. minucie kolejną "11" wykorzystał Kupczak i było 2:1 dal gości. W końcówce kolejnej "11" nie wykorzystał Sobczak, który trafił w poprzeczkę. Wynik na 3:1 ustalił natomiast Gracjan Jaroch. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę w drużynie Warty otrzymał Bartosz Kieliba.
Po tej porażce podopieczni Piotra Zajączkowskiego zajmują 10. miejsce w tabeli ze zdobytymi 22 punktami. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z GKS-em Bełchatów.
Natomiast zespół prowadzony przez Dariusza Marca jest liderem z 34 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Stal Mielec.
Tomasz Bratkowski09 Nov 2019 · 14:52