Tylko remis Borussii Dortmund. Cały mecz Piszczka

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Borussia Dortmund zremisowała na wyjeździe z Werderem Brema 1:1 (1:1) w niedzielnym meczu 32. kolejki niemieckiej ekstraklasy.
Na Weserstadion pierwszego gola dla gości spotkania strzelił Marco Reus. Reprezentant Niemiec wpisał się na listę strzelców w 19. minucie, kiedy odebrał odbitą piłkę w polu karnym i uderzył tuż obok lewego słupka.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą za sprawą Thomasa Delaneya. Duński pomocnik najwyżej wyskoczył do piłki zagranej na pole karne i strzałem głową pokonał golkipera rywali.
Całe spotkanie w barwach ekipy z Zagłębia Ruhry rozegrał Łukasz Piszczek. Reprezentant Polski w 34. minucie został ukarany żółtą kartką.
Podopieczni Floriana Kohfeldta zajmują obecnie 12. miejsce w tabeli Bundesligi, natomiast zespół Petera Stogera plasują się na trzeciej pozycji.