Tymoteusz Puchacz z kolejną asystą na zapleczu Bundesligi! Bezcenne zwycięstwo Kaiserslautern [WIDEO]

Tymoteusz Puchacz z kolejną asystą na zapleczu Bundesligi! Bezcenne zwycięstwo Kaiserslautern [WIDEO]
Screen z X
Tymoteusz Puchacz jest w tym sezonie podstawowym zawodnikiem niemieckiego Kaiserslautern. W niedzielne popołudnie Polak zaliczył asystę w domowym spotkaniu z VfL Osnabrueck.
Spotkanie 25. kolejki 2. Bundesligi było bardzo ważne dla obu drużyn. Kaiserslautern znajdowało się bowiem tuż nad strefą spadkową i mierzyło się u siebie z najgorszą drużyną rozgrywek.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tak jak można było się spodziewać, Tymoteusz Puchacz wyszedł na to spotkanie w podstawowym składzie. W 48. minucie to goście wyszli na prowadzenie po golu Engelhardta.
Nieco ponad kwadrans później Kaiserslautern doprowadziło do wyrównania. Zespół Polaka miał wówczas rzut rożny i to właśnie Puchacz podszedł do stałego fragmentu gry.
Reprezentant naszego kraju posłał znakomite dośrodkowanie w pole karne. Tam znalazł się natomiast Ragnar Ache, który pewnym strzałem skierował piłkę do bramki. Dla Puchacza była to szósta asysta w rozgrywkach.
Radość Kaiserslautern nie trwała długo, bo po chwili Osnabrueck znów prowadziło po kolejnym golu Engelhardta. Końcówka należała jednak do gospodarzy.
Najpierw do siatki trafił Simakala, a w doliczonym czasie gry bohaterem został Ache. Kaiserslautern wygrało ostatecznie 3:2 i oddaliło się od miejsca barażowego na trzy punkty.
Tymoteusz Puchacz
Marcin Karczewski/Pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik10 Mar · 15:32
Źródło: własne

Przeczytaj również