Udany powrót Erlinga Haalanda. Efektowne trafienie norweskiego napastnika, ważna wygrana BVB [WIDEO]

Xinhua / PressFocus
Piłkarze VfL Wolfsburg musieli uznać wyższość Borussii Dortmund w meczu 13. kolejki Bundesligi. W tym spotkaniu przypomniał o sobie Erlning Haaland.
Ekipa "Wilków" znakomicie weszła w mecz. Już w 2. minucie objęła prowadzenie. Weghorst wykorzystał podanie od Baku i głową skierował piłkę do siatki.
Gospodarze nie byli jednak w stanie utrzymać korzystnego wyniku. Na przerwę schodzili przy stanie 1:1. Wyrównanie BVB dał Emre Can, który wykorzystał rzut karny.
Druga połowa należała do przyjezdnych. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Malen. Holender uderzył sprzed pola karnego i piłka tuż przy słupku wpadła do siatki.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3. Wynik spotkania ustali Erling Haaland.
Norweg wrócił do gry po kilkutygodniowej przerwie i od razu pokazał swoje umiejętności. W efektowny sposób wyskoczył w powietrze i pokonał Pervana.
Daniel Makarewicz27 Nov 2021 · 17:33