Ujawnił plany Legii na letnie okno transferowe. Bardzo złe wieści

Ujawnił plany Legii na letnie okno transferowe. Bardzo złe wieści
Radoslaw Makuch / pressfocus
Transfery dokonywane przez Legię Warszawa na razie nie powalały na kolana. Jeśli kibice liczyli na poprawę, mogą czuć się rozczarowani. Bardzo złe wieści w tej sprawie przekazał Łukasz Olkowicz.
Zaraz po zakończeniu sezonu szatnię Legii Warszawa nawiedziła totalna rewolucja. Z zespołu odeszli Kacper Tobiasz, Juergen Elitim, Radovan Pankov, Jean-Pierre Nsame, Artur Jędrzejczyk czy Patryk Kun.
Dalsza część tekstu pod wideo
Szeregi zespołu wzmocnili z kolei Ivan Brkić, Zoran Arsenić, Łukasz Zjawiński oraz Robert Deziel Jr. Dotychczasowe ruchy "Wojskowych" na rynku nie pochłonęły ani złotówki, co się zapewne nie zmieni.
W programie Kanału Sportowego do dalszych planów Legii odniósł się Łukasz Olkowicz. Jak przyznał dziennikarz Przeglądu Sportowego, istnieje prawdopodobieństwo, że nie będzie już kolejnych ruchów.
- W Legii nie będzie więcej transferów, bo nie wyłożą jak rok temu 3 mln na zawodnika. Oni najchętniej to by jeszcze tą kadrę wyczyścili - ujawnił.
Kilka dni wcześniej podobne wieści podawał także Piotr Koźmiński z serwisu Goal.pl. Z jego doniesień wynikało, że Legia rozważa pozbycie się m.in. Kacpra Urbańskiego, którego wyceniono na około 2 mln euro.
Stołeczny klub wróci do ligowego grania już 24 lipca. Na inaugurację zmagań w PKO BP Ekstraklasie zmierzy się z Pogonią Szczecin.
Redakcja meczyki.pl
Adam NowackiDzisiaj · 13:47
Źródło: Łukasz Olkowicz / Kanał Sportowy

Przeczytaj również