Ujawnił plany Legii na letnie okno transferowe. Bardzo złe wieści

Transfery dokonywane przez Legię Warszawa na razie nie powalały na kolana. Jeśli kibice liczyli na poprawę, mogą czuć się rozczarowani. Bardzo złe wieści w tej sprawie przekazał Łukasz Olkowicz.
Zaraz po zakończeniu sezonu szatnię Legii Warszawa nawiedziła totalna rewolucja. Z zespołu odeszli Kacper Tobiasz, Juergen Elitim, Radovan Pankov, Jean-Pierre Nsame, Artur Jędrzejczyk czy Patryk Kun.
Szeregi zespołu wzmocnili z kolei Ivan Brkić, Zoran Arsenić, Łukasz Zjawiński oraz Robert Deziel Jr. Dotychczasowe ruchy "Wojskowych" na rynku nie pochłonęły ani złotówki, co się zapewne nie zmieni.
W programie Kanału Sportowego do dalszych planów Legii odniósł się Łukasz Olkowicz. Jak przyznał dziennikarz Przeglądu Sportowego, istnieje prawdopodobieństwo, że nie będzie już kolejnych ruchów.
- W Legii nie będzie więcej transferów, bo nie wyłożą jak rok temu 3 mln na zawodnika. Oni najchętniej to by jeszcze tą kadrę wyczyścili - ujawnił.
Kilka dni wcześniej podobne wieści podawał także Piotr Koźmiński z serwisu Goal.pl. Z jego doniesień wynikało, że Legia rozważa pozbycie się m.in. Kacpra Urbańskiego, którego wyceniono na około 2 mln euro.
Stołeczny klub wróci do ligowego grania już 24 lipca. Na inaugurację zmagań w PKO BP Ekstraklasie zmierzy się z Pogonią Szczecin.