Tyle otrzymuje Cristiano Ronaldo za jeden post na Instagramie. Gwiazdor Al-Nassr zgarnia fortunę

Tyle otrzymuje Cristiano Ronaldo za jeden post na Instagramie. Gwiazdor Al-Nassr zgarnia fortunę
Cao Can / press focus
Cristiano Ronaldo jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Jego konto na Instagramie obserwuje 597 mln osób, co przekłada się na bardzo wysokie przychody.
Zakończony sezon w Arabii Saudyjskiej nie był dla Cristiano Ronaldo aż tak udany, jak sam mógłby oczekiwać. Drużyna Al-Nassr zajęła drugie miejsce w lidze, plasując się tylko za plecami Al-Ittihad.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nieco lepiej prezentowały się jego statystyki indywidualne. Mistrz Europy z 2016 roku rozegrał 19 spotkań, zdobył 14 bramek, do których dołożył trzy asysty.
Kapitalna kariera i ogromne sukcesy osiągane za czasów gry w Manchesterze United, Realu Madryt oraz Juventusie sprawiły, że reprezentant Portugalii stał się jedną z najbardziej popularnych osób na świecie. Potwierdzają to jego statystyki w mediach społecznościowych.
W serwisie Instagram profil Cristiano Ronaldo obserwuje ponad 597 mln osób, dzięki czemu jest światowym liderem pod względem liczby obserwatorów. Ogromna rozpoznawalność przekłada się na bardzo wartościowe współprace.
Z informacji podanej przez portal "The Sun" wynika, że 38-letni piłkarz może liczyć na bardzo duże zyski otrzymywane ze wstawiania postów na Instagramie. Opublikowanie jednego wpisu generuje w jego przypadku około 1,87 mln funtów. Pod tym względem Ronaldo nie ma sobie równych.
Tuż za jego plecami znalazła się Kylie Jenner. Jej zyski oscylują w granicach 1,47 mln funtów za pojedynczy post. Na najniższym stopniu podium uplasował się natomiast Leo Messi. Mistrz świata z Kataru ma zagwarantowane przychody z rzędu 1,38 mln euro za wpis.
Kosmiczne zarobki z Instagrama są tylko niewielką częścią majątku reprezentanta Portugalii. Jeden z najlepszych zawodników w historii futbolu jest także związany dożywotnią umową z firmą Nike. Od dłuższego czasu odpowiada za bardzo znaną markę o nazwie CR7.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 22 Jul 2023 · 14:40
Źródło: The Sun

Przeczytaj również