"Upadek Szymańskiego". Reprezentant Polski w ogniu krytyki. Konkretny zarzut

"Upadek Szymańskiego". Reprezentant Polski w ogniu krytyki. Konkretny zarzut
ANP / pressfocus
Sebastian Szymański od dłuższego czasu nie może trafić do siatki w barwach Fenerbahce. Media nad Bosforem mocno krytykują reprezentanta Polski.
Ofensywny pomocnik miał znakomity początek sezonu w nowym klubie. Niemal w każdym meczu notował gola lub asystę, stając się jedną z gwiazd drużyny.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po raz ostatni Szymański trafił jednak do siatki ponad trzy miesiące temu. Od tamtego czasu jest nieskuteczny, co nie umknęło uwadze tureckich mediów.
Reprezentant Polski jest mocno krytykowany przez dziennikarzy Sozcu.com. Podkreślają oni jednak, że po stronie piłkarza wciąż pozostają między innymi kibice Fenerbahce.
- Upadek Sebastiana Szymańskiego, który wywołał burzę, gdy po raz pierwszy założył koszulkę Fenerbahce i który zrobił różnicę w drużynie dzięki bramkom i asystom zdobytym w lidze i Europie, trwa nadal - czytamy.
- Od meczu z Konyą 10 stycznia Polak popadł w głębokie milczenie i miał tylko cztery asysty. Kibice są zadowoleni z postawy Polaka w trakcie meczów - dodano.
- Sztab szkoleniowy Fenerbahce uważa jednak, że Szymański jest nieskuteczny, a odgrywa ważną rolę w systemie gry - zakończono.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik21 Apr · 16:35
Źródło: Sozcu.com/Sport.pl

Przeczytaj również