Valencia w doliczonym czasie gry uratowała remis z Sevillą

charnsitr / shutterstock.com
Valencia CF zremisowała u siebie z Sevilla FC 1:1 (0:0) w drugim sobotnim spotkaniu 15. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Mestalla prowadzenie przyjezdnym zapewnił z bliska dziesięć minut po przerwie Pablo Sarabia, który zmienił tylko kierunek lotu piłki, po uderzeniu Francuza Wissama Bena Yeddera.
Wyrównał dopiero w doliczonym czasie gry strzałem głową rezerwowy Mouctar Diakhaby. Francuz wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego Daniela Parejo.
"Nietoperze" już po raz dziewiąty w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami i zajmują dwunaste miejsce w tabeli. Drużyna z Andaluzji natomiast po drugim remisie z rzędu przesunęła się na drugą lokatę w klasyfikacji.