Van Gaal niemal doprowadził Depaya do łez. Holender nie mógł uwierzyć w słowa trenera. "Chcesz to zrobić?"

Van Gaal niemal doprowadził Depaya do łez. Holender nie mógł uwierzyć w słowa trenera. "Chcesz to zrobić?"
Screen Twitter
Louis van Gaal zabrał głos w sprawie krytycznych opinii Angela Di Marii. Holender swoją odpowiedzią rozbawił Memphisa Depaya, który nie mógł uwierzyć w propozycję swojego szkoleniowca.
W latach 2014-16 Louis van Gaal prowadził Manchester United. Była to ostatnia praca Holendra przed ponownym objęciem sterów reprezentacji swojego kraju w 2021 roku.
Dalsza część tekstu pod wideo
Podczas swojego pobytu na Wyspach szkoleniowiec ten zetknął się z wieloma piłkarzami, którzy cierpko wypowiadają się o współpracy. W gronie tym znajduje się między innymi Angel Di Maria - Argentyńczyk stwierdził nawet, ze van Gaal był jego najgorszym trenerem w karierze.
Teraz 71-latek skomentował mocne słowa zawodnika Juventusu.
- Bardzo przykro mi to słyszeć, pierwszy raz spotykam się z taką opinią z jego strony. Jest jednym z niewielu piłkarzy, którzy powiedzieliby coś takiego - ocenił Holender.
- Obok mnie jest Memphis, który też wtedy przebywał w Manchesterze. Mieliśmy swoje problemy, ale teraz... teraz moglibyśmy pocałować się w usta. Chcesz zrobić to tutaj? - rzucił van Gaal i doprowadził Depaya do szczerego śmiechu.
Kolejnym rywalem Holandii na MŚ 2022 będzie Argentyna. Drużyny te zmierzą się ze sobą w 1/4 finału.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk08 Dec 2022 · 16:39
Źródło: Twitter

Przeczytaj również