Van Gaal: Spekulacje o Mourinho to absolutny skandal

Louis van Gaal jest wściekły na pojawiające się nieustannie plotki, że po zakończeniu sezonu straci posadę na rzecz Jose Mourinho.


Brytyjskie media o takiej zmianie plotkują od kilku miesięcy. Niektóre z nich podawały, że Holender zostanie zwolniony jeszcze w trakcie tego sezonu, a niezwłocznie Mourinho obejmie stanowisko niezwłocznie. Na razie nic takiego się nie stało.


- Uważam całą sprawę za śmieszną. Te wszystkie spekulacje są absolutnym skandalem. Nie chcę jednak, żeby Manchester United reagował na te plotki. Nie pomożemy mediom w ten sposób - mówi van Gaal.


Manchester United gra w tym sezonie grubo poniżej oczekiwań. Na razie zajmuje piąte miejsce w tabeli Premier League. W niedzielę rozegra prestiżowy mecz z Arsenalem.


- Każdego dnia stanowię dla piłkarzy ochronę przed presją. Wszystkie medialne strzały są wymierzone we mnie, a nie w nich. To dla nich korzyść - zakończył Holender.

Dyskusja

Przeczytaj również