Von Heesen: Peszko rozczarował

ASInfo
Lechia Gdańsk zremisowała przed własną publicznością z Górnikiem Zabrze 1:1. Po meczu trener gospodarzy, Thomas von Heesen stwierdził, że jego piłkarze byli lepsi, ale nie wykorzystali swoich sytuacji i nie zdołali wygrać.

Był to dla nas trudny mecz. W pierwszej połowie zagraliśmy świetnie w ofensywie i mieliśmy 3-4 sytuacje do zdobycia bramki, których wykorzystanie mogło rozstrzygnąć sprawę jeszcze przed przerwą. Takie szanse trzeba wykorzystywać, bo przy bardzo ofensywnej grze bardzo ciężko jest się bronić. Po bramce na 0:1 dalej stworzyliśmy wiele sytuacji i na szczęście zdołaliśmy wyrównać. Ogólnie rzecz ujmując bardzo dobrze oceniam naszą grę przed przerwą

Druga połowa była jak guma do żucia. Górnik głęboko się cofnął, co nie pozwalało nam na skuteczne ataki. Jestem rozczarowany zwłaszcza ostatnim kwadransem gry w naszym wykonaniu, gdy brakowało na szybkości i agresji w grze. Rozczarowujące były też zmiany, szczególnie Sławomir Peszko powinien wnieść więcej jakości, ale tak się nie stało. Spodziewałem się po nim dużo więcej Jeden punkt jest oczywiście cenny, ale sam wynik meczu jest dla mnie rozczarowujący. Pozostaje nam tylko czekać na kolejne ligowe starcia, w których będziemy szukali większych zdobyczy punktowych