Warta Poznań zremisowała u siebie z GKS-em Jastrzębie. Dwa rzuty karne

Piotr Przyborowski, wikipedia
Warta Poznań zremisowała u siebie z GKS-em Jastrzębie 1:1 (0:0) w meczu 6. kolejki Fortuna 1. ligi. Dla gości to czwarty podział punktów w sezonie.
Poznaniacy zwycięskiego gola strzelili w 79. minucie, kiedy Robert Janicki wykorzystał rzut karny. Dla pomocnika to drugie trafienie w rozgrywkach.
Wydawało się, że gospodarze utrzymają korzystny wynik do ostatniego gwizdka sędziego. W piątej minucie doliczonego czasu gry wyrównał jednak Adam Wolniewicz, który nie pomylił się z jedenastu metrów i zdobył drugą bramkę w sezonie.
Warta Poznań zanotowała pierwszy remis w obecnych rozgrywkach, ma na koncie 13 punktów, co daje jej pozycję lidera w Fortuna 1. lidze.
GKS Jastrzębie natomiast podzielił się już punktami po raz czwarty. Podopieczni Jarosława Skrobacza są na dwunastej pozycji z dorobkiem 7 punktów.