Ważą się losy Jakuba Modera. Rozpoczęły się kluczowe rozmowy z Brighton [NASZ NEWS]

Ważą się losy Jakuba Modera. Rozpoczęły się kluczowe rozmowy z Brighton [NASZ NEWS]
Conor Molloy/News Images / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk22 Feb · 14:44
Jakub Moder kilka miesięcy temu wrócił na boisko po poważnej kontuzji. Teraz reprezentant Polski rozpoczął rozmowy z Brighton w sprawie nowej umowy. W najbliższych miesiącach powinna wyjaśnić się przyszłość pomocnika.
24-latek został kupiony przez "Mewy" w 2020 roku. Do drużyny dołączył kilka miesięcy później i szybko stał się istotnym zawodnikiem ekipy z angielskiej Premier League.
Dalsza część tekstu pod wideo
Później rozwój Modera zahamowała jednak poważna kontuzja. W pierwszej drużynie nie grał przez ponad półtora roku. Stracił choćby cały sezon 2022/2023.
W listopadzie Polak wrócił jednak na murawę, a ostatnio dostał 45 minut w wygranym 5:0 starciu z Sheffield United. Jego obecny kontrakt obowiązuje do czerwca 2025 roku.
jakub moder
Jeremy Landey
Według naszych informacji Brighton jest zainteresowane zatrzymaniem Modera na dłużej. W ostatnich dniach rozpoczęły się rozmowy ws. nowego kontraktu dla pomocnika.
Te prowadzone są przez nowego agenta. Polak dołączył do CAA Base. To firma, która zajmuje się między innymi interesami Heung-min Sona, Kingsleya Comana, Jamesa Maddisona czy Cole'a Palmera.
W ostatnim czasie Modera odwiedzili też członek sztabu reprezentacji Polski - Sebastian Mila. Można zakładać, że Michał Probierz poważnie zastanawia się nad powołaniem pomocnika na baraże o EURO 2024.
Więcej o sytuacji Modera mówiliśmy w naszym programie Okno Transferowe na YouTube:
Jakub Moder
Paweł Andrachiewicz/Pressfocus

Przeczytaj również