Ważne zwycięstwo Legii na początek eliminacji do Ligi Mistrzów. Piękna bramka Kucharczyka! [VIDEO]

Marcin Kadziolka/Shutterstock
Legia wygrała z Cork City 1:0 (0:0) w wyjazdowym spotkaniu pierwszej rundy eliminacji LM.
Pierwsza połowa była na takim poziomie, że istnieją poważne wątpliwości, czy spotkanie przyciągnęłoby przed TV dużo kibiców, nawet gdyby nie trwał w tym samym czasie mecz półfinałowy mundialu. Dość powiedzieć, że Legia oddała zaledwie jeden celny strzał, a jej rywale - żadnego. Najciekawszym momentem pierwszych trzech kwadransów była chwila, gdy nigdzie nie można było znaleźć... piłki.
W drugiej połowie obraz gry nieco uległ zmianie. Obie drużyny czasami tworzyły zagrożenie pod bramką rywala. W 79. minucie Michał Kucharczyk zdobył zwycięskiego gola. Zawodnik Legii popisał się świetnym uderzeniem.
Rewanż odbędzie się 17 lipca o 21:00 w Warszawie.