Ważny gracz GKS-u przeszedł zabieg. Wiadomo, ile będzie pauzował
GKS Katowice poinformował o absencji swojego piłkarza. W opublikowanym poście przekazał, ile będzie pauzował.
W połowie lutego GKS Katowice sięgnął po wzmocnienie z Węgier. Z tamtejszego Ujpestu wypożyczył do końca roku Damiana Rasaka.
W rundzie wiosennej 30-latek był ważnym zawodnikiem "GieKSy". Wystąpił w 16 spotkaniach, w których rozegrał 824 minuty.
Klub z Katowic poinformował, że piłkarz prawdopodobnie opuści początek nadchodzącego sezonu. Jego absencja jest wywołana rekonwalescencją po odbytym zabiegu.
Rasak poddał się artroskopii kolana, o czym GKS poinformował w sobotę. Dodano, że zawodnik wróci do zdrowia po upływie od czterech do sześciu tygodni.
W umowie Rasaka znajduje się klauzula kupna. Na ten moment nie wiadomo, czy GKS sprowadzi go na stałe.