Ważny ruch Milika. Przygotowuje się do letniego okienka

Ważny ruch Milika. Przygotowuje się do letniego okienka
Fabio Ferrari / pressfocus
Arkadiusz Milik może opuścić Juventus w trakcie letniego okienka. Reprezentant Polski dołączył właśnie do nowej agencji.
Arkadiusz Milik nie może liczyć na regularną grę w Juventusie. Wobec tego coraz częściej mówi się o rychłym transferze napastnika.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sprzyja temu umowa, która jest ważna do 30 czerwca 2026 roku. Kontrakt prawdodpobinie nie zostanie przedłużony, więc "Stara Dama" raczej nie stanie na drodze do przeprowadzki.
Teraz reprezentant Polski wykonał krok, który zapowiada gorący okres podczas letniego okienka. 30-latek właśnie dołączył do agencji CAA Stellar. Reprezentuje ona interesy między innymi Eduardo Camavingi, Jacka Grealisha czy Luke'a Shawa.
Temat transferu Milika został podjęty w studiu Meczyki.pl. Szanse na odejście Polaka wysoko ocenił Mikołaj Kruk.
- Milik szykuje się do transferu latem. Juventus nie chce już chyba Polaka, a też nie jestem przekonany, czy on chce tam zostać. Jego umowa mogłaby zostać przedłużona o kolejny rok, ale moim zdaniem tego lata będzie kolejna zmiana klubu w jego karierze - ocenił dziennikarz Eleven Sports.
- Milik nie boi się gry w innych krajach. Nie jestem przekonany, czy zostanie we Włoszech - dodał.
Do tej pory Milik wystąpił w 67 meczach "Juve" i strzelił 15 goli. Portal Transfermarkt wycenia go na siedem milionów euro.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk08 Apr · 14:26
Źródło: Instagram

Przeczytaj również