Wciąż nie ma porozumienia w Legii Warszawa ws. obniżki zarobków

Wciąż nie ma porozumienia w Legii Warszawa ws. obniżki zarobków
Photografeus / shutterstock.com
W Warszawie nadal trwają rozmowy władz Legii z piłkarzami w sprawie obniżek pensji na czas pandemii koronawirusa.
We wtorek, tuż po Wielkanocy, doszło do kolejnego spotkania stron, na którym władze klubu ustosunkowały się do propozycji zawodników.
Dalsza część tekstu pod wideo
Piłkarze muszą się liczyć z ograniczeniem zarobków o 50 procent w trakcie trwania pandemii. To samo dotyczy wszystkich pracowników klubu.
W przypadku zawodników kolejna cześć pieniędzy byłaby zamrożona i wypłacona później. Ostatnia propozycja władz Legii spotkała się z lepszym przyjęciem przez zawodników, ale ostatecznie nie została jednogłośnie zaakceptowana - poinformował serwis "LegiaNet".
Przy Łazienkowskiej jest coraz bliżej wypracowania kompromisu, ale porozumienia w tej sprawie nadal nie ma.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz15 Apr 2020 · 21:44
Źródło: asinfo

Przeczytaj również