Wesley Sneijder pójdzie w ślady Arjena Robbena? Rozmawia z holenderskim klubem o wznowieniu kariery

Wesley Sneijder pójdzie w ślady Arjena Robbena? Rozmawia z holenderskim klubem o wznowieniu kariery
kivnl / shutterstock.com
Niedawno Arjen Robben podpisał kontrakt z FC Groningen i po roku przerwy znów zobaczymy go ma światowych boiskach. Być może w jego ślady pójdzie rówieśnik i kolega z reprezentacji, Wesley Sneijder. 36-latek zastanawia się właśnie nad propozycją Utrechtu.
W 2019 roku zakończenie zawodowej kariery ogłosili Arjen Robben oraz Wesley Sneijder. Obaj przez wiele lat byli podporą reprezentacji Holandii i jednymi z najbardziej znanych piłkarzy z tego kraju.
Dalsza część tekstu pod wideo
Były skrzydłowy Bayernu niedawno podpisał umowę z FC Groningen. W klubie, którego jest wychowankiem, będzie występował przez dwa kolejne sezony.
Teraz w ślady kolegi chce pójść Sneijder, w zeszłym roku grający jeszcze w Katarze. Wcześniej przez wiele lat reprezentował barwy Realu Madryt oraz Interu Mediolan.
O wszystkim informuje brytyjski "The Sun". Angielski dziennik często podaje niezbyt sprawdzone informacje, ale teraz wszystko potwierdza szef skautów w Utrechcie, Jordy Zuidam.
- Rozmawialiśmy o jego ewentualnym powrocie do gry. Wszystko zależy jednak od niego. Musi zdecydować, czy mu się podoba ten pomysł. Jeżeli będzie w dobrej formie, to może okazać się dla nas interesujący - powiedział Zuidam.
- Rozmawiałem z Zuidamem na ten temat. Wciąż się nad tym zastanawiam - stwierdził natomiast sam Sneijder, który wkrótce podejmie zapewne ostateczną decyzję.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik04 Jul 2020 · 12:57
Źródło: The Sun/WP Sportowe Fakty

Przeczytaj również