Weteran Liverpoolu "uciekał" od arbitra. Jasny powód [WIDEO]

Weteran Liverpoolu "uciekał" od arbitra. Jasny powód [WIDEO]
Twitter Screen
W trakcie meczu saudyjskiej ekstraklasy doszło do kuriozalnej sytuacji. W centrum zamieszania znalazł się były gracz Liverpoolu.
We wtorek Damac Club zmierzył się u siebie z Al-Ittihad FC w 15. kolejce saudyjskiej ekstraklasy. Rywalizacja zakończyła się rezultatem remisowym 1:1.
Dalsza część tekstu pod wideo
W kadrze gości znalazł się były gracz Liverpoolu, Fabinho. Brazylijski pomocnik nie będzie wspominał minionego spotkania najlepiej.
W 69. minucie 32-latek trafił do notesu arbitra, Khalida Saleha Al-Turaisa. Nie była to jego jedyna indywidualna kara tamtego wieczora.
W doliczonym czasie gry Fabinho nieprzepisowo zatrzymał Yahyę Najiego. Po przewinieniu nie zamierzał jednak czekać na decyzję sędziego.
Brazylijczyk zdawał sobie sprawę, że obejrzy drugą żółtą kartkę. W rezultacie tuż po faulu pobiegł w kierunku stadionowego tunelu, "uciekając" przed arbitrem.
Filip - Węglicki
Filip WęglickiWczoraj · 16:47
Źródło: własne

Przeczytaj również