Wiadomo, co z przyszłością Thomasa Muellera. Legenda Bayernu gotowa na zdecydowany krok

Wiadomo, co z przyszłością Thomasa Muellera. Legenda Bayernu gotowa na zdecydowany krok
Federico Guerra Moran / Shutterstock.com
Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, Thomas Mueller niebawem podpisze nową umowę z Bayernem Monachium. Wątpliwości dotyczące tej kwestii rozwiał Uli Hoeness.
Bieżący kontrakt Thomasa Muellera obowiązuje tylko do 30 czerwca 2024 roku. W związku z tym często spekulowano na temat przyszłości reprezentanta Niemiec. Sugerowano nawet, że po EURO 2024 zakończy on karierę.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz nowe światło na sprawę rzuciła jednak zdecydowana wypowiedź Ulliego Hoenessa. Legenda "Die Roten" zdradziła, że ceniony zawodnik podpisze nową umowę, co właściwie kończy dywagacje na temat odejścia lub odwieszenia butów na kołek.
- To leży w interesie całego klubu. Myślę, że to kwestia kilku dni albo godzin, aby zostało to oficjalnie ogłoszone - zapowiedział działacz.
Prolongata ma być ważna do połowy 2025 roku. Jeśli w istocie tak się stanie, Mueller będzie związany z pierwszą drużyną Bayernu przez ponad 15 lat.
Do tej pory 34-latek wystąpił w 684 meczach "Die Roten", strzelił 237 goli i zanotował 261 asyst. W klasyfikacji zdobywców bramek wyprzedzają go jedynie Gerd Mueller oraz Robert Lewandowski.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk19 Dec 2023 · 11:58
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również