Wieczysta Kraków znów poległa. To już trzecia porażka w sezonie

Wieczysta Kraków nie zanotowała udanego otwarcia nowego sezonu. Zespół z Małopolski przegrał z Podlasiem Biała Podlaska 2:3 (0:1).
W poprzednich rozgrywkach Wieczysta Kraków rozczarowała na finiszu III ligi. Ostatecznie majętny klub musiał obejść się smakiem i zakończył zmagania na rozczarowującym trzecim miejscu.
Przed startem sezonu 2023/24 dokonano więc wielu zmian. Stanowisko pierwszego trenera zajął Maciej Musiał, natomiast do drużyny ściągnięto między innymi Jacka Góralskiego oraz Michała Pazdana.
Początek zmagań pokazał jednak, że łatwo nie będzie. Wcześniej Wieczysta przegrała z Karpatami Krosno (0:1) oraz Avią Świdnik (1:3), zaś teraz z Podlasiem Biała Podlaska (2:3).
Gospodarze wyszli na prowadzenie już w pierwszej połowie. Po zmianie stron krakowianie dwukrotnie doprowadzili do wyrównania, ale w 77. minucie ich marzenia skradł Jarosław Kosieradzki, który przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.
Tym samym Wieczysta zanotowała już trzecią porażkę i zajmuje dopiero piątą lokatę w tabeli. Do liderującej Avii traci jedynie trzy punkty, ale posada trenera Musiała wydaje się być zagrożona.
Kolejna potyczka dla ekipy z Małopolski to starcie z Orlętami Radzyń Podlaski. Mecz zaplanowano na 16 września.
Hubert Kowalczyk09 Sep 2023 · 22:13