Wieczysta nie zwalnia tempa. Były kadrowicz na celowniku [NASZ NEWS]

Wieczysta nie zwalnia tempa. Były kadrowicz na celowniku [NASZ NEWS]
Źródło: Krzysztof Porębski / PressFocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk14 Jun · 18:03
Wieczysta Kraków cały czas ma imponujące plany transferowe. Portal Meczyki.pl ustalił, że do beniaminka II ligi może trafić były reprezentant Polski, który obecnie jest związany z Zagłębiem Lubin.
Chociaż okienko dopiero się rozkręca, to Wieczysta już zdołała zaskoczyć. Klub z trzeciego poziomu rozgrywkowego ściągnął do siebie Lisandro Semedo. Ostatnio był on związany z Radomiakiem Radom.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na tym oczywiście nie koniec wzmocnień ekipy z Krakowa. Z naszych informacji wynika, że klub jest zainteresowany sprowadzeniem Jarosława Jacha. Stoper znajduje się w kręgu zainteresowań.
Były reprezentant Polski (dwa mecze) jest obecnie związany z Zagłębiem Lubin. Ostatnie pół sezonu spędził na wypożyczeniu w Wiśle Płock. W Fortuna 1 Lidze zaliczył 10 występów i zanotował asystę.
Umowa Jacha z "Miedziowymi" obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Wydaje się jednak, że klub nie będzie stawał na drodze ewentualnego transferu. Obrońca ostatni raz zagrał dla Zagłębia w kwietniu 2023 roku.
W przeszłości 30-latek był związany z Rakowem Częstochowa, Caykur Rizespor czy Crystal Palace. W barwach "Orłów" pojawił się na boisku w pucharowym starciu z Borunemouth.
Po więcej wieści transferowych zapraszamy do programu "Okno Transferowe":

Przeczytaj również