Wielka kontrowersja w meczu Górnika Zabrze z Legią Warszawa. "Panowie na VARze się zawiesili?" [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Górnik Zabrze przegrał z Legią Warszawa 1:2 (1:0) w 29. kolejce ekstraklasy. W pierwszej połowie spotkania doszło do kontrowersyjnej sytuacji.
W 34. minucie gry Carlitos padł w polu karnym Górnika Zabrze. Hiszpan został zahaczony przez interweniującego Gryszkiewicza.
Mariusz Złotek nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego, arbiter przez chwilę konsultował się z sędziami VAR, ale ostatecznie nie wskazał na wapno.
Ta decyzja wzbudziła mnóstwo kontrowersji. - Czy tylko ja mam wrażenie, że panowie na VARze się zawiesili? Moim zdaniem karny na Carlitosie - napisał Tomasz Smokowski z "Polsatu Sport".
Z kolei Zbigniew Boniek stwierdził, że arbiter nie popełnił błędu.
Mniej wyrozumiali dla sędziego byli za to inni dziennikarze.
Daniel Makarewicz07 Apr 2019 · 18:53
Źródło: własne/Twitter