Wielki cel transferowy Lecha. Może sięgnąć po napastnika [NASZ NEWS]

Wielki cel transferowy Lecha. Może sięgnąć po napastnika [NASZ NEWS]
Piotr Matusewicz / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk06 Jun · 14:41
Lech Poznań szykuje się do transferowej ofensywy. Według naszych informacji "Kolejorz" szuka wzmocnień zarówno wśród klubu z Ekstraklasy, jak i Fortuna 1 Ligi.
Poznaniacy potrzebują wzmocnień po nieudanym sezonie. Zespół z Bułgarskiej zakończył rozgrywki dopiero na piątym miejscu w tabeli, przez co nie weźmie udziału w najbliższej edycji europejskich pucharów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz włodarze z Bułgarskiej skupiają się na dokonaniu niezbędnych wzmocnień. Lech, podobnie jak Legia, interesował się Tomaszem Pieńko, ale, z tego, co słyszymy, Zagłębie go nie odda. "Miedziowi" nie chcą bowiem pozbywać się kolejnej gwiazdy. Lubinianie stracili już Kacpra Chodynę, który przeniesie się do ekipy Goncalo Feio.
Lech bierze pod uwagę transfer nowego napastnika. Z klubu odszedł już Artur Sobiech. Z kolei Mikael Ishak w poprzednim sezonie zmagał się z pewnymi problemami zdrowotnymi.
Tymczasem Lech rozważa też innych zawodników. Słyszymy, że w kręgu zainteresowań “Kolejorza” znajduje się Karol Czubak oraz Olaf Kobacki.
W tym sezonie napastnik wystąpił w 36 spotkaniach Arki Gdynia. Zanotował w nich 16 bramek i pięć asyst. Czubak nie zdołał jednak pomóc Arce w uzyskaniu awansu. Podopieczni Wojciecha Łobodzińskiego w finale baraży ponieśli porażkę 1:2 z Motorem Lublin.
Teraz Czubak może rozważyć przenosiny do klubu z Ekstraklasy. Zainteresowanie jego usługami wykazuje też Górnik Zabrze. Najpierw z ekipy Jana Urbana musiałby jednak odejść Lawrence Ennali, o czym więcej TUTAJ.
Lech myśli też o Arkadiuszu Pyrce, obecnie zawodniku Piasta Gliwice. 21-latek w tym sezonie wystąpił w 37 spotkaniach, notując trzy asysty.
Oglądaj najnowsze wydanie programu "Okno Transferowe" na kanale Meczyki.pl.

Przeczytaj również