Wielki mecz Ewy Pajor na pożegnanie z Wolfsburgiem. Hat-trick w 24 minuty! [WIDEO]

Ewa Pajor w wielkim stylu pożegnała się z VfL Wolfsburg. Polka strzeliła trzy gole, a jej drużyna rozgromiła SGS Essen 6:0.
Pajor ogłosiła już swoje odejście z Wolfsburga. Spędziła w nim dziewięć lat. Od przyszłego sezonu ma występować w Barcelonie.
W poniedziałek Polka, która założyła kapitańską opaskę, rozegrała swój ostatni mecz w barwach "Wilczyc". Była znakomita - potrzebowała tylko 24 minut, by ustrzelić hat-tricka! Dołożyła do niego asystę.
27-latka opuściła boisko w końcówce meczu. Otrzymała owację na stojąco od kibiców.
W całym sezonie Bundesligi polska napastniczka strzeliła 18 goli. Dało jej to drugi w karierze tytuł królowej strzelczyń rozgrywek. Po spotkaniu z Essen odebrała tradycyjną armatkę.
Pajor łącznie zdobyła dla Wolfsburga 137 goli w 195 meczach. Sześć razy była z tym klubem mistrzynią Niemiec. Grała też w finałach Ligi Mistrzów, ale bez powodzenia.
Gole Pajor z meczu z Essen obejrzycie na poniższym nagraniu od 0:30 do 1:42:
Marcin Karbowski21 May · 07:10