Wielki pech Tymoteusza Puchacza. Wiemy, co stało się reprezentantowi Polski [NASZ NEWS]

Wielki pech Tymoteusza Puchacza. Wiemy, co stało się reprezentantowi Polski [NASZ NEWS]
screen
Tymoteusz Puchacz doznał kontuzji w piątkowym meczu 1. FC Kaiserslautern. Piłkarz na razie nie będzie mógł wrócić do gry w reprezentacji Polski.
Puchacz od początku sezonu miał miejsce w składzie Kaiserslautern. W jego barwach rozegrał dziesięć meczów, w których strzelił jednego gola i zaliczył trzy asysty. Jego formę docenił Michał Probierz i powołał do kadry na październikowe mecze z Wyspami Owczymi i Mołdawią.
Dalsza część tekstu pod wideo
Plany nowego selekcjonera pokrzyżowała kontuzja, której Puchacz doznał w ligowym meczu Kaiserslautern z Hannoverem 96. Sytuacja wyglądała niepokojąco - polski piłkarz opuszczał boisko ze łzami w oczach.
Według naszych informacji Puchacz doznał kontuzji przywodziciela. Z tego powodu na pewno nie pojawi się na zaczynającym się wkrótce zgrupowaniu reprezentacji Polski.
24-latek już w weekend rozpocznie rehabilitację w Poznaniu. Uraz na szczęście nie jest poważny. Piłkarz nie będzie trenował przez ok. 10 dni.
Puchacz do tej pory rozegrał dwanaście meczów w reprezentacji Polski. Ostatni występ w kadrze zaliczył w czerwcu ubiegłego roku. Na razie PZPN nie informuje o ewentualnym zastępcy piłkarza Kaiserslautern w kadrze.

Przeczytaj również