Wielki transfer Szymańskiego tej zimy? Nowe doniesienia ws. Polaka. Tak wygląda jego sytuacja [NASZ NEWS]

Wielki transfer Szymańskiego tej zimy? Nowe doniesienia ws. Polaka. Tak wygląda jego sytuacja [NASZ NEWS]
ANP / pressfocus
Sebastian Szymański jest łączony z transferem do najlepszych lig świata. Czy reprezentant Polski opuści jeszcze tej zimy Fenerbahce? Do tego tematu odniósł się w programie Meczyki.pl na YouTube Tomasz Włodarczyk.
24-latek dołączył do Fenerbahce minionego lata i w zasadzie od początku stał się jedną z najważniejszych postaci w zespole. Jego liczby na ten moment wyglądają znakomicie: 34 mecze, 12 goli, 14 asyst. Polak stał się ulubieńcem trybun, o czym świadczą chociażby nagrania najmłodszych kibiców, prezentujących jego cieszynkę.
Dalsza część tekstu pod wideo
Świetna gra Szymańskiego sprawia, że coraz głośniej mówi się o jego transferze do którejś z czołowych lig Europy już nawet w tym oknie transferowym. Według tureckich mediów jednym z zainteresowanych jest Tottenham, o czym możecie przeczytać TUTAJ.
Czy reprezentant Polski faktycznie może odejść już tej zimy? Do tego tematu odniósł się w programie Meczyki.pl na YouTube Tomasz Włodarczyk.
- Wszyscy zainteresowani przekonują, że w sprawie Sebastiana Szymańskiego zimą nic się nie wydarzy. Mało tego. Słyszę, że na przełomie lutego i marca dojdzie do rozmów na temat przyszłości Szymańskiego i dopiero wtedy możemy wiedzieć więcej - powiedział.
- Fenerbahce marzy o odzyskaniu mistrzostwa Turcji po dziesięciu latach. Ma właściwie zapewniony awans do grupowej fazy Ligi Mistrzów (20 punktów przewagi nad Trabzonsporem), więc Turcy nie są złym miejscem do pracy. Szymański może otrzymać szybką podwyżkę i zostać na kolejny sezon, choć oczywiście wszystko zdeterminuje potencjalna oferta - przekazał redaktor naczelny Meczyki.pl.
Sebastian Szymański
ANP / pressfocus
Więcej o Sebastianie Szymańskim mówiliśmy w Oknie Transferowym:
Sebastian Szymański
ANP / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski25 Jan · 14:42
Źródło: własne

Przeczytaj również