Wielkie strzelanie Lecha w sparingu

MediaPictures.pl/Shutterstock
Lech Poznań rozgromił u siebie trzecioligowy Górnik Konin 8:1 w sobotnim meczu towarzyskim.

„Kolejorz” w obu połowach strzelił rywalom po cztery gole. Żadnemu z zawodników gospodarzy nie udało się jednak wpisać na listę strzelców więcej niż raz. Tuż przed przerwą, przy wyniku 4:0, swoją jedyną bramkę zdobył Górnik. Po faulu Jakuba Serafina sędzia podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Patryk Adamczewski.

Lech w 1. kolejce sezonu 2017/18 Ekstraklasy zagra u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 16 lipca o godzinie 18.

*****

Lech Poznań - Górnik Konin 8:1 (4:1)

Bramki: Jóźwiak 18, Moder 27, Gytkjaer 36, Rakels 41, Robak 66, Robak 73, Kurminowski 76, Rakels 86 (rzut karny) - Adamczewski 43 (rzut karny).

Lech: Putnocky (46. Mleczko) - Wasielewski, Serafin, Zawodnik Testowany, Puchacz - Moder, Jevtić (61. Formella), Radut - Jóźwiak (61. Kurminowski), Gytkjaer (61. Robak), Rakels.