Wielkie zainteresowanie piłkarzami Jagiellonii Białystok. Prezes ujawnił nazwiska

Wielkie zainteresowanie piłkarzami Jagiellonii Białystok. Prezes ujawnił nazwiska
Michal Kosc / pressfocus
Jagiellonia Białystok jest rewelacją tego sezonu Ekstraklasy. Prezes lidera wskazał piłkarzy, którzy cieszą się zainteresowaniem ze strony innych klubów.
Jagiellonia zachwyca od początku sezonu. Przed 27. kolejką prowadziła w tabeli z czterema punktami przewagi nad drugim Śląskiem Wrocław.
Dalsza część tekstu pod wideo
Dobra gra piłkarzy z Białegostoku przyciągnęła uwagę Michała Probierza, który powoływał już Bartłomieja Wdowika, Tarasa Romanczuka i Dominika Marczuka. Gracze Jagiellonii budzą też zainteresowanie na rynku transferowym.
- Ofert na tym etapie nie ma. Są tak zwane zapytania, które formalnie nic nie znaczą i nie pojawiają się żadne pieniądze. Widzimy, jacy skauci przyjeżdżają do nas na mecze i od kiedy zaczęła się taka zwyżka jeżeli chodzi o ich ilość na naszych spotkaniach. Na pewno przyciągamy uwagę - powiedział Pertkiewicz w Kanale Sportowym.
Kto może odejść z Jagiellonii? Prezes klubu wskazał pięciu piłkarzy, którzy mogą cieszyć się wzięciem podczas letniego okna transferowego.
- Nie trzeba być wielkim filozofem, żeby wyciągać nazwisko Marczuka, Wdowika, pewnie Nene przyciąga uwagę, Pululu. Może Kuba Lewicki, który co prawda minut ma mało, ale wiekiem i potencjałem się broni. Liczymy się z tym, że będzie sporo zapytań - przyznał prezes Pertkiewicz.
Jagiellonia w niedzielę zagra na wyjeździe z Legią Warszawa. Początek spotkania zaplanowano na 17:30.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski07 Apr · 12:54
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również