Wielkie zmiany w Widzewie. Klub pożegnał trzech działaczy
Zmiany w pionie sportowym Widzewa. Z łódzkim klubem pożegnali się Dariusz Adamczuk, Piotr Burlikowski i Sławomir Rafałowicz.
Poprzedni sezon nie był udany w wykonaniu Widzewa. Klub wydał ponad 20 mln euro na transfery, ale do ostatniej kolejki walczył o utrzymanie. Ostatecznie podopieczni Aleksandara Vukovicia zajęli 14. miejsce.
W klubie doszło już do ważnej zmiany. Na początku czerwca Michał Rydz pożegnał się z funkcją prezesa. Przejął ją Robert Dobrzycki, właściciel klubu.
W środę pojawił się kolejny komunikat. Z Widzewem pożegnali się Dariusz Adamczuk, który pełnił funkcję Pełnomocnika Zarządu ds. sportu, Piotr Burlikowski, dotychczasowy Dyrektor ds. Pionu Sportowego, a także Sławomir Rafałowicz, Koordynator ds. rekrutacji. Cała trójka była częścią pionu sportowego Widzewa od jesieni ubiegłego roku.
- Dziękuję Dariuszowi, Piotrowi i Sławomirowi za codzienne zaangażowanie i pracę dla Widzewa. Jesteśmy obecnie na finiszu budowy nowej struktury Pionu Sportowego. Wkrótce przedstawimy osoby, które będą odpowiadały za jego dalszy rozwój i realizację naszych sportowych celów - powiedział Robert Dobrzycki.
Widzew zatrudnił też trzech nowych działaczy. Do klubu dołączyli Łukasz Masłowski, Artur Płatek i Piotr Kosiorowski, o czym więcej piszemy TUTAJ.
Widzew rozpocznie nowy sezon 26 lipca. W pierwszej kolejce Ekstraklasy zagra z Motorem Lublin.