Wisła Płock - Resovia gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i stream online z Fortuna 1 Ligi (26.05.2024)

Wisła Płock - Resovia gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i stream online z Fortuna 1 Ligi (26.05.2024)
Krzysztof Porębski / press focus
Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Wisła Płock - Resovia? Transmisja na żywo z ostatniej w tym sezonie kolejki Fortuna 1 Ligi rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie dostępna zarówno w TV, jak i Internecie. Poniżej wyjaśniamy, gdzie można obejrzeć stream online z pojedynku Wisła Płock - Resovia.
Starcie Wisła Płock - Resovia można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości zarówno w TV, jak i Internecie. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję online z meczu Wisła Płock - Resovia.
Dalsza część tekstu pod wideo

Wisła Płock - Resovia - gdzie oglądać stream online?

Stream online z meczu Wisła Płock - Resovia będzie można śledzić na platformie Polsat Box Go Sport. Miesięczny dostęp do tego serwisu kosztuje obecnie 40 zł.

Wisła Płock - Resovia - transmisja na żywo TV

Prawa do transmisji spotkań Fortuna 1 Ligi posiada stacja Polsat. Mecz Wisła Płock - Resovia będzie można zobaczyć na żywo w TV na kanale POLSAT SPORT PREMIUM 4.

Kto faworytem meczu Wisła Płock - Resovia?

Wg bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest Wisła Płock. Kurs na gospodarzy wynosi obecnie około 1.54, na remis około 4.30 na Resovię około 5.60.

Wisła Płock - Resovia - wynik na żywo

Wynik meczu na żywo Wisła Płock - Resovia tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Zobacz kulisy ostatniego meczu tych drużyn

Redakcja meczyki.pl
Cezary Junik26 May · 11:00
Źródło: własne

Przeczytaj również