Włoski dziennik gorzko o Miliku. "Chciałby, ale nie może"

Włoski dziennik gorzko o Miliku. "Chciałby, ale nie może"
cristiano barni / shutterstock.com
Dziennik "La Gazzetta dello Sport" gorzko ocenia formę Arkadiusza Milika. Gazeta nazywa Polaka piłkarzem, który chciałby, ale nie może sprostać wymaganiom.
Milik w ostatnią niedzielę wyszedł w podstawowym składzie Napoli na mecz z Romą. Choć był aktywny, to boisko opuścił już w 56. minucie. Jego zmiennik, Dries Mertens, strzelił gola na wagę wyrównania.
Dalsza część tekstu pod wideo
- To trudny moment dla Milika. Strzelił tylko trzy bramki w jedenastu występach. To za mało. W tym sezonie idealnie pasuje do niego zwrot: "chciałbym, ale nie mogę". Wygląda na to, że Milik robi wszystko, by stać się ofiarą duchów Cavaniego i Higuaina - komentuje "La Gazzetta dello Sport".
Milik w tym sezonie wystąpił w jedenastu meczach Napoli we wszystkich rozgrywkach. Strzelił trzy gole. Ostatniego - pod koniec września w ligowym meczu z Parmą.
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kaczmarek30 Oct 2018 · 11:11
Źródło: La Gazzetta dello Sport, Sportowe Fakty

Przeczytaj również