Woda znów się leje! Stadion przecieka, a kibice szaleją [WIDEO]

Woda znów się leje! Stadion przecieka, a kibice szaleją [WIDEO]
Screen/x
Przed rozpoczęciem meczu Anglii z Holandią nad Dortmund dotarły obfite opady deszczu. W wyniku fatalnych warunków na Signal Iduna Park zaczęła lać się woda z dachu. Kibice się tym jednak nie przejmują.
Pogoda nie rozpieszcza organizatorów EURO 2024. Warunki atmosferyczne panujące w Niemczech są naprawdę zmienne. Przy okazji spotkania Danii z Niemcami nad Dortmund dotarły bardzo intensywne burze. Z tego powodu sędzia przerwał grę i zaprosił piłkarzy do szatni.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nie inaczej jest przed dzisiejszym meczem Anglii z Holandią. Do Niemiec znów zawitały obfite opady deszczu. Mimo nie najlepszych warunków atmosferycznych spotkanie zostanie rozegrane zgodnie z planem.
Podobnie, jak miało to miejsce w poprzednich starciach, które odbywały się na Signal Iduna Park, problem stanowi przeciekający dach. Wraz z rozpoczęciem opadów na trybuny zaczęła lać się woda.
Wodospad, który powstał w wyniku ulewnych opadów, nie stanowi kłopotów angielskim kibicom. Jeden z fanów ustawił się pod opadającą wodą, aby wziąć przed meczem szybki prysznic.
Spotkanie Anglii z Holandią w ramach półfinału EURO 2024 wyłoni finalistę trwającego turnieju. Na zwycięzcę dzisiejszego starcia czeka już Hiszpania, która we wtorek pokonała Francję 2:1.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 10 Jul · 20:51
Źródło: X

Przeczytaj również