Wojciech Szczęsny odejdzie z Juventusu? Dziennikarz nie ma wątpliwości. "Sytuacja jest zero-jedynkowa"

Szczęsny odejdzie z Juventusu? Dziennikarz nie ma wątpliwości. "Sytuacja jest zero-jedynkowa"
AllShotLive/Pressfocus
Przyszłość Wojciecha Szczęsnego w Juventusie stoi pod znakiem zapytania. Sytuację bramkarza przedstawił w programie Meczyki.pl na YouTube Marcin Lepa, komentator Ligi Mistrzów w "Polsacie Sport".
Ostatnie dni są dramatyczne dla wszystkich związanych z Juventusem. W maju "Stara Dama" została ukarana odjęciem dziesięciu punktów za nieprawidłowości finansowe, przegrała ligowe starcia z Empoli (1:4) i Milanem (0:1), a także odpadła z Ligi Europy, ulegając po dogrywce Sevilli 1:2.
Dalsza część tekstu pod wideo
W każdym z tych spotkań wystąpił Wojciech Szczęsny, którego kontrakt z turyńskim klubem obowiązuje do końca przyszłego sezonu. Czy jest możliwe, że Polak odejdzie jednak już tego lata? Na to pytanie odpowiedział w programie Meczyki.pl na YouTube Marcin Lepa.
- Według mnie tak, bo Juventusu nie będzie na niego stać. To jest sytuacja zero-jedynkowa - stwierdził komentator "Polsatu Sport".
- Bez Ligi Mistrzów "Stara Dama" straci 40-50 mln euro. A mówimy tylko o pieniądzach od UEFA, a do tego dochodzą sprzedaż biletów, pamiątki, premie od sponsorów... - powiedział.
Wojciech Szczęsny dołączył do Juventusu w 2017 roku. Od tego czasu rozegrał 216 spotkań i sięgnął po siedem trofeów.
O sytuacji polskiego bramkarza mówiliśmy w "International Level":
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski29 May 2023 · 12:37
Źródło: własne

Przeczytaj również