Wojciech Szczęsny polecił Kamila Grabarę władzom Juventusu. "Ogromny potencjał na europejskie granie"

Wojciech Szczęsny polecił Kamila Grabarę władzom Juventusu. "Ogromny potencjał na europejskie granie"
Piotr Matusewicz / Press Focus
Kamil Grabara może być niedługo bohaterem głośnego transferu. Jak się okazuje, o bramkarzu Kopenhagi w rozmowie z przedstawicielami Juventusu dobre słówko szepnął golkiper "Starej Damy", Wojciech Szczęsny. Szerzej na ten temat wypowiedział się Łukasz Wiśniowski w programie "Meczyki LIVE" na naszym kanale Youtube.
Ostatnie miesiące są niezwykle udane dla Kamila Grabary. Bramkarz Kopenhagi znajduje się w świetnej formie - uzbierał już w tym sezonie 12 czystych kont, a jego drużyna ma duże szanse na mistrzostwo kraju. Niewykluczone, że to ostatni sezon golkipera w stolicy Danii.
O tym, że Polak może niedługo zmienić barwy klubowe, opowiedział w programie "Meczyki LIVE" na naszym kanale Youtube Łukasz Wiśniowski z "Foot Trucka" i "Canal+." Co ciekawe, o Grabarze w samych superlatywach wypowiedział się w rozmowie z członkami pionu sportowego Juventusu Wojciech Szczęsny, piłkarz "Bianconerich".
- Kamil Grabara zrobił na tyle duże wrażenie na Wojtku Szczęsnym, że Wojtek, rozmawiając z ludźmi z pionu sportowego Juventusu, wspomniał im, że jest taki bramkarz, który ma ogromny potencjał na europejskie granie - ujawnił Wiśniowski.
Nasz dziennikarz Tomasz Włodarczyk zwrócił uwagę, że Grabara wszedł na właściwe obroty, a jego kariera idzie do góry.
- Złapał drugi oddech, jest na fali wznoszącej. Nie wykluczałbym, że pójdzie do silniejszego klubu. Było zainteresowanie z Bundesligi - powiedział.
Możemy to z dumą ogłosić: na grubo weszliśmy z wideo na Youtube! Będziemy tworzyć dla Was mnóstwo materiałów, nie zabraknie ciekawych formatów z zaskakującymi, szanowanymi i wyrazistymi ekspertami oraz reportaży. Przygotowaliśmy też sporo niespodzianek! Gwarantujemy, że warto śledzić nasz kanał.
Prosimy o subskrypcję TUTAJ. Nie zawiedziecie się! Dziękujemy za zaufanie.
Redakcja meczyki.pl
Tomasz Bratkowski24 Mar 2022 · 20:33
Źródło: własne

Przeczytaj również