Wojciech Szczęsny ujawnił, o czym rozmawiał z Leo Messim! "Mogą mnie za to zawiesić" [WIDEO]

ANP/Pressfocus
W pierwszej połowie meczu Polska - Argentyna Wojciech Szczęsny obronił rzut karny, który wykonywał Leo Messi. Nasz bramkarz wyznał, o czym chwilę wcześniej porozmawiał z zawodnikiem PSG.
Reprezentacja Polski przegrała z Argentyną 0:2. Rozmiar kary mógł być jednak większy, gdyby nie rewelacyjna postawa Wojciecha Szczęsnego.
Jeszcze w pierwszej połowie nasz bramkarz odbił "jedenastkę". Do jej wykonania stanął sam Leo Messi, lecz gracz Juventusu na moment nie stracił pewności siebie.
W wywiadzie pomeczowym dla zagranicznych mediów zdradził, o czym porozmawiał z zawodnikiem PSG. Panowie ucięli sobie krótką pogawędkę, gdy VAR rozstrzygał o kontrowersyjnym karnym dla Argentyny.
- Rozmawialiśmy przed karnym i powiedziałem: daję sto euro, że sędzia nie podyktuje karnego. No i przegrałem. Przegrałem zakład z Messim, ale mu nie zapłacę - rzucił Szczęsny.
- Nie wiem, czy to legalne, ale obawiam się, że nie. Mogę za to zostać zawieszony na mundialu. Ale nie obchodzi mnie to teraz - dodał nasz reprezentant.