Wszyscy padli na murawę. Niebezpieczne sceny podczas meczu [WIDEO]

Wszyscy padli na murawę. Niebezpieczne sceny podczas meczu [WIDEO]
Twitter Screen
W trakcie spotkania towarzyskiego w Afryce doszło do niebezpiecznej sytuacji. Piłkarze oraz sędziowie momentalnie zamarli.
W środę nigeryjskie City of Abuja FC pokonało zanzibarskie JKU FC. Spotkanie zostało zorganizowane w Tanzanii w ramach przedsezonowego turnieju towarzyskiego.
Dalsza część tekstu pod wideo
Drużyna z Nigerii triumfowała wynikiem 2:1. Więcej niż o końcowym rezultacie mówi się jednak o tym, co stało się w drugiej połowie.
Do całego zajścia doszło w 77. minucie, gdy zespoły remisowały 1:1. Wszyscy na murawie zamarli, a spotkanie zostało wstrzymane.
Sędziowie liniowi oraz piłkarze obu drużyn padli na boisko, kładąc się w bezruchu. Szybko się okazało, co było przyczyną ich zachowania.
Na stadion wleciał rój pszczół. Arbitrzy oraz zawodnicy położyli się na murawie, aby uniknąć jego ataku. Nagranie ukazujące opisaną sytuację obiegło social media.
Ostatecznie owady opuściły murawę, a spotkanie zostało wznowione. Po kontynuacji nigeryjski zespół zdobył bramkę, zapewniając sobie zwycięstwo.
Filip - Węglicki
Filip Węglicki05 Sep 2025 · 13:54
Źródło: X

Dyskusja

Przeczytaj również